email: info@nzconreal.cz  -  tel: +420 606 248 978  -  IČO: 02537010  -  DIČ: CZ02537010  -  bankovní spojení: 107-6576210227/0100  -  dat.schránka: ye9aket

Než začnu podnikat...

NZ Con-Real s.r.o. než začnu stavět logo Průkazy ENB


Služby

 • Tvorba webové prezentace

 • Vytvoříme webovou prezentaci podle Vašich představ. Nabízíme správu webových stránek nebo tvorbu internetových stránek s podporou redakčního systému. Vytvoříme Vám e-shop, včetně produktových fotografií.


 • Návrh loga a propagačních předmětů

 • Navrhneme Vaše logo v několika variantách. Vytvoříme marketingový balík ve firemním motivu (vizitky, letáky, webové stránky, bloky, propisky, tašky, atd.) Upravíme nebo zmodernizujeme vaše stávající logo. Vytvoříme Vám vizitky nebo si můžete vybrat ze stovek variant, které jsou zdarma k našemu tisku. Navrhneme reklamní bloky, reklamní brožury, kalendáře, obálky a další propagační předměty.


 • Fotografické služby

 • Focení produktů pro e-shop včetně grafických úprav. Focení portrétů, akcí nebo školních fotografií včetně tisku propagačních předmětů, jako jsou kalendáře, hrníčky, trička, atd.


 • Svatební sety

 • Příprava grafického motivu Vaší svatby včetně fotografa. Můžete si vybrat z desítek grafických návrhů včetně druhu písma pro Vaší svatbu. Každý set se skládá ze svatebního oznámení, svatebního menu, stolní jmenovky pro hosty, pozvánky na svatební hostinu a svatebního fotoalba, které vám zdarma navrhneme.


 • Tiskařské služby

 • Nabízíme tisky plakátů, letáků, vizitek, reklamních plachet (i velkoformátových), papírových pravítek a dalších propagačních materiálů. Můžete si vybrat ze stovek barevných variací, desítek druhů papírů, materiálů a fontů. Garantujeme Vám nízkou cenu, maximální kvalitu a servis do 24 hodin.


 • Tiskoviny pro welness

 • Tiskoviny pro welness jsou určeny pro kosmetické, kadeřnické a další welness obory, které se potřebují prezentovat na trhu. Welness sety si můžete vybrat z desítek grafických návrhů, které jsou zdarma. Sety jsou složeny z vizitek, dárkových poukazů a brožur informujících o nabídkách služeb, popřípadě i cenách. Vše je v jednom motivu, do kterého můžeme navrhnout i Vaše webové stánky, letáky a další propagační předměty.


 • Vedení účetnictví a ekonomické poradenství

 • Poskytujeme plný ekonomický servis od vedení účetnictví nebo daňové evidence po vedení Customer Relationship Management databáze. Pomůžeme Vám oživit nebo podpořit Váš současný stav navrženou marketingovou studií včetně SWOT analýz. Poskytujeme ucelené finanční analýzy a benchmarkové studie.


Výhodné cenové balíčky

Pro lepší orientaci našich služeb jsme si pro vás připravili balíčky za zvýhodněnou cenu.

 • Balíček č.1 - logo, vizitky, samolepka/razítko

 • Balíček obsahuje logo vaší firmy dle požadavků ve dvou různých variantách, dále vizitky, které vám vytvoříme na míru, nebo si vyberete ze stovek šablon. Jako bonus pro vás vyhotovíme návrh samolepky nebo razítka zcela zdarma. Všechny podklady vám nejprve zašleme v náhledu a po odsouhlasení necháme vyrobit. Ceny tiskovin řešíme individuálně, dle aktuálních ceníků.

  Vše za cenu 3. 200,- Kč bez DPH


 • Balíček č.2 – logo, vizitky, samolepka/razítko, web

 • V balíčku naleznete za zvýhodněnou cenu logo vaší firmy dle požadavků ve dvou různých variantách, dále vizitky, které navrhneme na míru, nebo si vyberete ze stovek šablon. Dále je obsahem balíčku webová prezentace, kterou vytvoříme dle zaměření vašeho oboru a cílové skupiny. Jako bonus od nás získáte zdarma návrh samolepky nebo razítka, dle vašeho výběru nebo návrhu. Všechny podklady vám nejprve zašleme v náhledu a po odsouhlasení necháme vyrobit. Ceny tiskovin řešíme individuálně, dle aktuálních ceníků.

  Vše za cenu 8. 990,- Kč bez DPH


 • Balíček č.3 – vizitky, responzivní web

 • Balíček nabízí responzivní webovou prezentaci a návrh vizitky zdarma, kterou vytvoříme na míru, nebo si vyberete ze stovek šablon. Responzivní web je označení pro internetové stránky, které se zobrazují stejně uživatelsky přívětivě, jak na mobilním telefonu, tabletu, notebooku, tak počítači. Webové stránky vám navrhneme dle zaměření vašeho oboru a cílové skupiny. Všechny podklady vám nejprve zašleme v náhledu a po odsouhlasení necháme vyrobit. Ceny tiskovin řešíme individuálně, dle aktuálních ceníků.

  Vše za cenu 9. 990,- Kč bez DPHNajdete nás:

NZ Con-Real s.r.o.

U Terezínské křižovatky 161
412 01, Litoměřice

areál společnosti
Gertabau s.r.o.
Zadat poptávku

nzconreal
konzultace
realizace než začnu podnikat
než začnu stavět profesionální© webdesign by NZ Con-Real s.r.o. 2014

Než začnu podnikat

Našim cílem je poskytovat služby v oboru reklamy a marketingu. Sektor www.nezzacnupodnikat.cz je jedním ze dvou složek společnosti NZ Con-Real s. r. o., která se řídí mottem „Šetříme Váš čas“. Nabízíme vám kompletní tvorbu firemní identity, včetně tisků a výroby propagačních materiálů. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, dle zaměření jeho podnikání. Našimi klienty ovšem nejsou jen právnické osoby (společnosti), nýbrž i fyzické osoby, které se na nás obracejí s prosbou výroby pozvánek, svatebních oznámení, kalendářů atd. Kvalita a servis naší práce je na prvotřídní úrovni, toto potvrzují i desítky spokojených klientů po celé České republice a na Slovensku. Servis grafiky a tiskovin nabízíme i do 24 hodin, protože víme, že vyjádření emocí nepočká.